W obecnej chwili poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy: Warszawa (Białołęka)

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie list płac oraz rozliczanie umów cywilno-prawnych (weryfikacja stałych i zmiennych składników wynagrodzeń, naliczenie wynagrodzeń, dodatków, premii nagród, ekwiwalentów, zasiłków i potrąceń),
  • zapewnienie prawidłowego i terminowego procesu wypłaty wynagrodzeń,
  • sporządzanie miesięcznych i rocznych deklaracji (w tym korekt) rozliczeniowych do ZUS, Urzędu Skarbowego, GUS, PFRON,
  • ewidencja czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich i innych absencji, naliczanie zasiłków,
  • przygotowywanie umów o pracę, aneksów, porozumień, umów cywilnoprawnych,
  • prowadzenie pełnej dokumentacji pracowniczej – od zatrudnienia do zwolnienia (umowy o pracę, aneksy do umów, skierowania na badania, szkolenia BHP, świadectwa pracy),
  • wystawianie wymaganych przepisami dokumentów i zaświadczeń dla pracowników,
  • zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników, członków ich rodzin oraz zleceniobiorców do ZUS,
  • aktualizacja danych osobowych pracowników w systemie kadrowym,
  • raportowanie bieżącego stanu zatrudnienia (zestawienie aktualnych stawek, stanowisk, urlopów, badań lekarskich, terminów BHP, kończących się umów),
  • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, podatkowych, ZUS,
  • kontakty z urzędami i instytucjami zewnętrznymi m.in.: z Urzędem Skarbowym i ZUS,
  • bieżąca komunikacja z Klientem.

Nasze oczekiwania:

  • minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz zagadnień kadrowo-płacowych,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dobra znajomość programu Płatnik,
  • dobra znajomość programu Comarch ERP Optima (warunek konieczny),
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i umiejętność utrzymywania dobrych relacji z klientami,
  • terminowość i dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność i sumienność,
  • umiejętność pracy w zespole i otwartość na informację zwrotną.

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • możliwość rozwoju w strukturze biura rachunkowego,
  • szkolenia oraz wsparcie merytoryczne,
  • umowa o pracę wg schematu: okres próbny – 3 miesiące, umowa na czas określony – 1 rok, umowa na czas nieokreślony,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • możliwość przystąpienia do programu opieki medycznej po podpisaniu umowy na czas nieokreślony,
  • godziny pracy od pon. do czw. 8.00-16.30, w pt. 8.00-14.00,
  • dobrą i wspierającą atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres cv@ckdhetman.pl

Prosimy o załączenie do cv klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych” (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Similar Posts