adsd

Kariera

Centrum Księgowości i Doradztwa Hetman sp. z o.o. od 2003 roku jest na rynku usług księgowych oferując kompleksowe usługi w zakresie uproszczonej i pełnej księgowości oraz obsługi kadrowo-płacowej.

W obecnej chwili poszukujemy kandydata na stanowisko: Samodzielna Księgowa Książki Przychodów i Rozchodów

Miejsce pracy: Warszawa (Białołęka)

Zakres obowiązków:

  • samodzielne prowadzenie obsługi księgowej naszych Klientów (KPiR, ryczałt),
  • kontrola dokumentów księgowych pod względem rachunkowym i formalnym,
  • wprowadzanie dokumentów do programu Comarch Optima,
  • przygotowywanie deklaracji i rozliczeń podatkowych,
  • bieżący kontakt z klientami i urzędami (ZUS, US),
  • realizacja zadań wyznaczonych przez przełożonego,
  • archiwizacja dokumentacji.

Nasze oczekiwania:

  • co najmniej 2-letni staż pracy na samodzielnym stanowisku w biurze rachunkowym,
  • obsługa systemów finansowo-księgowych (mile widziana znajomość Comarch Optima),
  • znajomość prawa podatkowego,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i umiejętność utrzymywania dobrych relacji z klientami,
  • terminowość i dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność i sumienność,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin w młodym zespole,
  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz ilości obsługiwanych klientów
  • godziny pracy od pon. do czw. 8.00-16.30, w pt. 8.00-14.00),
  • dostęp do literatury fachowej, wsparcie doradcy podatkowego,
  • opiekę medyczną (przy zatrudnieniu na czas nieokreślony).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: cv@ckdhetman.pl

Prosimy o załączenie do cv klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych” (Dz.U. nr 133, poz. 883).